İLETİŞİM TELEFONU (0212) 441 0610
ÇALIŞMA SAATLERİ

Mon - Pzt - Cmt 8:00 - 19:00

ADRES

34212 Güneşli İstanbul

Kenet çatı kaplama

KENET ÇATI

Çatı Kaplıyoruz

Kenet Çatı kaplama hizmeti; Projelerin zamanında ve bütçe dahilinde en yüksek standartta teslim edilmesini sağlamak için doğrudan müşterilerimizle birlikte çalışmak.

Bizimle iletişime geçin
Author

Kenet çatı kaplama

Kenet çatı kaplama ve sistemleri

Kenet çatı kaplama geçmişi esasında çok gerilere giden bir çatı kaplama malzemesidir örneğin camiler tarihi binalar kilise gibi tarihi eserlerimizde kullanılan kursun çinko bakır gibi levhalardan yapılmıştır ve yüzyıllar boyunca hiç bozulmadan günümüze kadar gelebilmiş yapılardır.

Günümüzde kenet çatı kaplaması daha çok metal kenet statik boyalı galvaniz 0.50 – 0.70 kalınlığında malzeme tercih edilmektedir ikinci olarak yine boyalı alüminyum 0.70 kalınlığında ekonomik duruma göre tercih edilebilir.

Kenetli çatı gelişen ürünler makine cihazlar ile birlikte daha modern olarak uygulamalar yapılabilmektedir yine tonoz çatı olaraktan bilinen oval acılı çatılarda kullanıla bilinen beklide tek çatı kaplamadır diyebiliriz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kenet Çatı, Çözüm çatı yirmi yılı aşkın süredir en deneyimli ve saygın yapı ve Çatı firmalarından biridir. Çatı, müşterilerimizin fikir ve vizyonlarını ödüllü projelere dönüştürüyor.

  • Müşterilerimize Karşı Mali Sorumluluk
  • Üstün Kalite ve İşçilik
  • Teslim Ettiğimiz Projelere Kalite ve Değer
  • Maliyet Kontrolünde En Yüksek Standartlar
  • Zamanında ve Bütçede tamamlama
  • Müşteri Memnuniyetine Gerçek Odaklanma

Bir pencereyi değiştirmek veya bir duvara yama yapmak gibi küçük işler için cevap hayır. Daha büyük projeler için, bir mimar projenize muazzam bir değer ve maliyet tasarrufu katabilir anlayışı.

Şirketimiz Vizyonumuz

Devrim niteliğindeki çatı hizmetleri ve birinci sınıf mimarileri belirgin bir şekilde yeniden tasarlayın. Fırsatları ve gerçek zamanlı potansiyelleri değerlendirin. Çalışma ağlarından sonra bire bir teknolojiyi uygun şekilde kullanın. kullanıcılarını ve dünya çapındaki potansiyelleri hızlı bir şekilde araştırma.

Katalog